Motorola MT1500, PR1500, XTS1500 akku 2000mAh / 15.00Wh
calcActive())">
Motorola MT1500, PR1500, XTS1500 akku 2000mAh / 15.00Wh
In stock
- SKU
- CS-MXT151TW
37,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
MT1500
PR1500
XTS1500
XTS2500
PR1500
XTS1500
XTS2500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NNTN7335
NNTN7554
NNTN9858
NTN9815
NTN9815A
NTN9851AR
NTN9851B
NNTN7554
NNTN9858
NTN9815
NTN9815A
NTN9851AR
NTN9851B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT151TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077305 |
| Korvaa | NTN9815 / NTN9815A / NTN9851AR / NTN9851B / NNTN9858 / NNTN7335 / NNTN7554 / NTN9858C / NNTN7335A / NNTN7335B / HNN9815 / NNTN9857 / NTN9814MHX / NTN9816AR / NTN9857B / NTN9858AR / NTN9861 / NNTN6263 / NTA9858A / NTN9815B / NTN9816 / NTN9857C / NTN9858 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 15Wh |
| Mitat | 125.20 x 59.40 x 35.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |