Motorola M370H1A, SX700R, TalkAbout FV700R akku 700mAh
calcActive())">
Motorola M370H1A, SX700R, TalkAbout FV700R akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MTV700TW
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
M370H1A
SX700R
TalkAbout FV700R
TalkAbout SX700
TalkAbout SX700R
TalkAbout SX710
SX700R
TalkAbout FV700R
TalkAbout SX700
TalkAbout SX700R
TalkAbout SX710
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
BNH-370
KEBT072
KEBT072A
KEBT-072-A
KEBT072
KEBT072A
KEBT-072-A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTV700TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029687 |
| Korvaa | KEBT072A / KEBT-072-A / KEBT072 / BNH-370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 44.03 x 41.43 x 10.81mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |