Motorola HT600, HT800, MT1000 akku 2500mAh / 24.00Wh
calcActive())">
Motorola HT600, HT800, MT1000 akku 2500mAh / 24.00Wh
In stock
- SKU
- CS-HTP210TW
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
HT600
HT800
MT1000
MTX800
MTX900
P200
P210
HT800
MT1000
MTX800
MTX900
P200
P210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NTN4824A
NTN5049A
NTN5414
NTN5447A
NTN5447B
NTN5521A
NTN5531
NTN5049A
NTN5414
NTN5447A
NTN5447B
NTN5521A
NTN5531
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTP210TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076452 |
| Korvaa | NTN4824A / NTN5049A / NTN5414 / NTN5447A / NTN5447B / NTN5521A / NTN5531 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 24Wh |
| Mitat | 84.50 x 66.50 x 35.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |