Motorola GP688 akku 1100mAh / 8.25Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
GP688
GP-688
GP-688
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMMN4013
PMN4000B
PMN4000BS
PMNN4000A
PMNN4000B
PMNN4000C
PMNN-4000C
PMNN4001A
PMNN4001B
PMNN4001C
PMNN4002C
PMN4000B
PMN4000BS
PMNN4000A
PMNN4000B
PMNN4000C
PMNN-4000C
PMNN4001A
PMNN4001B
PMNN4001C
PMNN4002C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MGP630TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112655 |
| Korvaa | PMNN4000C / PMNN-4000C / PMMN4013 / PMNN4000A / PMN4000B / PMNN4000B / PMN4000BS / PMNN4001A / PMNN4001B / PMNN4001C / PMNN4002C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 8.25Wh |
| Mitat | 57.45 x 29.50 x 59.30mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |