Motorola GP1200, GP2010, GP2013 akku 1500mAh / 11.25Wh
calcActive())">
Motorola GP1200, GP2010, GP2013 akku 1500mAh / 11.25Wh
In stock
- SKU
- CS-MTK143TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
GP1200
GP2010
GP2013
GP900
HAT100
HT1000
HT6000
JT1000
MT2000
MT2100
MTS2000
MTS2010
MTS2013
MTX8000
MTX9000
MTZ2000
PTX1200
GP2010
GP2013
GP900
HAT100
HT1000
HT6000
JT1000
MT2000
MT2100
MTS2000
MTS2010
MTS2013
MTX8000
MTX9000
MTZ2000
PTX1200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
FuG11b
NTN7143
NTN7143A
NTN7143B
NTN7143CR
NTN7143R
NTN7144
NTN7144A
NTN7144B
NTN7144CR
WPNN4013
NTN7143
NTN7143A
NTN7143B
NTN7143CR
NTN7143R
NTN7144
NTN7144A
NTN7144B
NTN7144CR
WPNN4013
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTK143TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074892 |
| Korvaa | NTN7143 / NTN7143CR / NTN7144 / NTN7144CR / NTN7143A / NTN7143B / NTN7143R / NTN7144A / NTN7144B / FuG11b / WPNN4013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.25Wh |
| Mitat | 156.00 x 57.00 x 33.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |