Motorola EX500, EX560, EX560 XLS akku 1800mAh / 12.96Wh
calcActive())">
Motorola EX500, EX560, EX560 XLS akku 1800mAh / 12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-MTX500TW
34,95 €
17,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
EX500
EX560
EX560 XLS
EX560XLS
EX600
EX600 XLS
EX600XLS
GL2000
GP328 Plus
GP329
GP329 Plus
GP338 Plus
GP344
GP388
GP628 Plus
GP638 Plus
GP644
GP688
Pro 5150 Elite
PRO5150 Elite
Pro7150 Elite
PTX700 Plus
PTX760
PTX760 Plus
EX560
EX560 XLS
EX560XLS
EX600
EX600 XLS
EX600XLS
GL2000
GP328 Plus
GP329
GP329 Plus
GP338 Plus
GP344
GP388
GP628 Plus
GP638 Plus
GP644
GP688
Pro 5150 Elite
PRO5150 Elite
Pro7150 Elite
PTX700 Plus
PTX760
PTX760 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
JMNN4023
JMNN4023BR
JMNN4024
JMNN4024AR
JMNN4024CR
PMNN4022
PMNN4022AR
PMNN4023
PMNN4070
PMNN4201Li
JMNN4023BR
JMNN4024
JMNN4024AR
JMNN4024CR
PMNN4022
PMNN4022AR
PMNN4023
PMNN4070
PMNN4201Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTX500TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074960 |
| Korvaa | JMNN4023 / JMNN4023BR / JMNN4024 / JMNN4024AR / JMNN4024CR / PMNN4023 / PMNN4201Li / PMNN4022 / PMNN4022AR / PMNN4070 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 91.50 x 60.20 x 20.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |