Motorola CT150, CT250, CT450 akku 1800mAh/13.5Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CT150
CT250
CT450
CT450LS
GP308
MTX8250
P040
P080
P88s
PRO3150
CT250
CT450
CT450LS
GP308
MTX8250
P040
P080
P88s
PRO3150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4017
PMNN4018
PMNN4018AR
PMNN4018H
PMNN4019AR
PMNN4020
PMNN4021
PMNN4053
PMNN4018
PMNN4018AR
PMNN4018H
PMNN4019AR
PMNN4020
PMNN4021
PMNN4053
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MCT250TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076377 |
| Korvaa | HMNN4151 / HMNN4151AR / HMNN4154 / HMNN4158 / HMNN4159 / HNN4001 / HNN4003 / HNN9008 / HNN9008A / HNN9008AR / HNN9009 / HNN9009A / HNN9009AR / HNN9010A / HNN9010AR / HNN9011BR / HNN9011R / HNN9012BR / HNN9012R / HNN9013 / HNN9013A / HNN9013B / HNN9013D / |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.5Wh |
| Mitat | 124.00 x 56.00 x 20.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |