Motorola CEP400, MTP800, MTP850 akku 2200mAh / 8.14Wh
calcActive())">
Motorola CEP400, MTP800, MTP850 akku 2200mAh / 8.14Wh
In stock
- SKU
- CS-MKT574TW
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CEP400
MTP800
MTP850
MTP850S
PTX850
MTP800
MTP850
MTP850S
PTX850
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
AP-6574
FTN6574
FTN6574A
FTN6574BC
FTN6574C
PMNN4351
PMNN6074
FTN6574
FTN6574A
FTN6574BC
FTN6574C
PMNN4351
PMNN6074
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MKT574TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074953 |
| Korvaa | FTN6574 / FTN6574A / FTN6574BC / PMNN6074 / AP-6574 / PMNN4351 / FTN6574C / PMNN4351B / PMNN4351A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 78.00 x 46.30 x 15.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |