Motorola AXU4100, AXV5100, BC120 akku 1800mAh/13.5Wh
calcActive())">
Motorola AXU4100, AXV5100, BC120 akku 1800mAh/13.5Wh
In stock
- SKU
- CS-MTP120TW
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
AXU4100
AXV5100
BC120
CP125
GP2000
GP2000s
GP2100
P020
SP66
VL130
AXV5100
BC120
CP125
GP2000
GP2000s
GP2100
P020
SP66
VL130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4046
PMNN4046A
PMNN4046R
PMNN4063AR
PMNN4063ARC
PMNN4063BR
PMNN4046A
PMNN4046R
PMNN4063AR
PMNN4063ARC
PMNN4063BR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP120TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076339 |
| Korvaa | PMNN4046A / PMNN4046 / PMNN4046R / PMNN4063ARC / PMNN4063AR / PMNN4063BR |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.5Wh |
| Mitat | 129.50 x 57.00 x 19.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |