Motorola Astro Saber, MX1000, MX2000 akku 2800mAh / 20.16Wh
calcActive())">
Motorola Astro Saber, MX1000, MX2000 akku 2800mAh / 20.16Wh
In stock
- SKU
- CS-MKT594TW
60,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
Astro Saber
MX1000
MX2000
MX3000
MX3010
Saber 1
Saber 2
Saber 3
Saber I
Saber I R
Saber II
Saber II R
Saber III
T2000
MX1000
MX2000
MX3000
MX3010
Saber 1
Saber 2
Saber 3
Saber I
Saber I R
Saber II
Saber II R
Saber III
T2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NTN4538
NTN4592
NTN4593
NTN4593DR
NTN4594
NTN4595
NTN4595A
NTN4595B
NTN4595DR
NTN4595M
NTN8251AR
NTN4592
NTN4593
NTN4593DR
NTN4594
NTN4595
NTN4595A
NTN4595B
NTN4595DR
NTN4595M
NTN8251AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MKT594TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074922 |
| Korvaa | NTN4594 / NTN4593 / NTN4593DR / NTN4595 / NTN4595A / NTN4595B / NTN4595DR / NTN4595M / NTN8251AR / NTN4538 / NTN4592 / NTN4595N |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.16Wh |
| Mitat | 102.01 x 74.23 x 30.01mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |