Motorola A6, A8, BPR40 akku 1100mAh / 8.25Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
A6
A8
BPR40
Mag One BPR40
A8
BPR40
Mag One BPR40
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4071
PMNN4071A
PMNN4071AC
PMNN4071AR
PMNN4071A
PMNN4071AC
PMNN4071AR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MPR400TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112662 |
| Korvaa | PMNN4071 / PMNN4071A / PMNN4071AR / PMNN4071AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 8.25Wh |
| Mitat | 101.08 x 58.60 x 33.24 mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |