Motorola A10, A12, CP110 akku 2200mAh/16.5Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
A10
A12
CP110
EP150
A12
CP110
EP150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN6035
RLN6351A
RLN6351A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MEP150TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081692 |
| Korvaa | PMNN6035 / RLN6351A / 6080384X65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.5Wh |
| Mitat | 116.00 x 52.30 x 33.80mm |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |