Midland radiopuhelimen T71 / T75 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Midland radiopuhelimen T71 / T75 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-MLT750TW
21,95 €
18,95 €
Midland radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T71
T75
T77
T79
X-Talker T71
X-Talker T75
X-Talker T77
X-Talker T79
T75
T77
T79
X-Talker T71
X-Talker T75
X-Talker T77
X-Talker T79
Korvattavat Midland radiopuhelimen alkuperäisakut
AVP13
BATT10
BATT10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midland radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MLT750TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162766 |
| Korvaa | BATT10 / AVP13 / PB-X7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 51.20 x 43.00 x 14.80mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |