Midland radiopuhelimen LXT600 / LXT630 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Midland radiopuhelimen LXT600 / LXT630 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-MLX600TW
16,95 €
Midland radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LXT600
LXT630
XT50
XT60
X-Talker T51
X-Talker T55
X-Talker T61
X-Talker T65
LXT630
XT50
XT60
X-Talker T51
X-Talker T55
X-Talker T61
X-Talker T65
Korvattavat Midland radiopuhelimen alkuperäisakut
AVP14
BATT3R
PB-X6
BATT3R
PB-X6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midland radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MLX600TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156666 |
| Korvaa | BATT3R / AVP14 / PB-X6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 44.50 x 31.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |