Midland radiopuhelimen G7 Pro / GXT2000 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Midland radiopuhelimen G7 Pro / GXT2000 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-MLX200TW
34,95 €
Midland radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G7 Pro
GXT2000
GXT2050
Pb-Pro
GXT2000
GXT2050
Pb-Pro
Korvattavat Midland radiopuhelimen alkuperäisakut
BATT12Li
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midland radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MLX200TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171096 |
| Korvaa | BATT12Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 55.10 x 43.34 x 14.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |