Maxon SL55, SP130, SP130U akku 1800mAh/12.96Wh
calcActive())">
Maxon SL55, SP130, SP130U akku 1800mAh/12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-MSP130TW
44,95 €
22,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Maxon radiopuhelimien kanssa:
SL55
SP130
SP130U
SP140
SP140U
SP140U2
SP150
SP130
SP130U
SP140
SP140U
SP140U2
SP150
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Maxon radiopuhelimien alkuperäisakut:
WWN-MPA1200
WWN-MPA1400
WWN-MPA1800
WWN-MPA600
WWN-MPA1400
WWN-MPA1800
WWN-MPA600
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MSP130TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076513 |
| Korvaa | WWN-MPA1200 / WWN-MPA1400 / WWN-MPA1800 / WWN-MPA600 / MPA1200 / MPA1550 / MPA1400 / MPA1800 / MPA1400H / MPA600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 141.60 x 57.10 x 36.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |