Kirisun radiopuhelimen PT-3200 yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Kirisun radiopuhelimen PT-3200 yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-KRS321TW
31,95 €
Kirisun radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PT-3200
Korvattavat Kirisun radiopuhelimen alkuperäisakut
KB-32A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kirisun radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KRS321TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168249 |
| Korvaa | KB-32A |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 94.00 x 53.12 x 21.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |