Kirisun radiopuhelimen DP770 / DP780 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kirisun radiopuhelimen DP770 / DP780 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRS780TW
35,95 €
Kirisun radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DP770
DP780
DP780
Korvattavat Kirisun radiopuhelimen alkuperäisakut
KB-77B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kirisun radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KRS780TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168287 |
| Korvaa | KB-77B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 117.40 x 57.14 x 17.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |