Kirisun radiopuhelimen DP405 / DPP418D yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kirisun radiopuhelimen DP405 / DPP418D yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KPS760TW
30,95 €
Kirisun radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DP405
DPP418D
FP460
S565
S760
S760B
S765
S780
S785
DPP418D
FP460
S565
S760
S760B
S765
S780
S785
Korvattavat Kirisun radiopuhelimen alkuperäisakut
KB-760
KB-760B
KB-760B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kirisun radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KPS760TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155881 |
| Korvaa | KB-760 / KB-760B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 100.14 x 54.10 x 14.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |