Kenwood walkie talkien NX-220 / NX-320 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kenwood walkie talkien NX-220 / NX-320 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB570TC
35,95 €
Kenwood walkie talkien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NX-220
NX-320
NX-3220
NX-3320
NX3200
NX3220
NX3300
NX3320
TK-2140
TK-2148
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2170M
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3148
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3178
TK-3360
NX-320
NX-3220
NX-3320
NX3200
NX3220
NX3300
NX3320
TK-2140
TK-2148
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2170M
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3148
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3178
TK-3360
Korvattavat Kenwood walkie talkien alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood walkie talkien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB570TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220213 |
| Korvaa | KNB-24L / KNB-35L / KNB-55L / KNB-56N / KNB-57L / KNB-78L / KNB-79LC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 100.60 x 56.00 x 17.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |