KENWOOD TK-3160, TK-3180K, TK-3185 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
KENWOOD TK-3160, TK-3180K, TK-3185 akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB330TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TK-3160
TK-3180K
TK-3185
TK-5210
TK-5310
TK-5310GK
TK-5310K
TK-3180K
TK-3185
TK-5210
TK-5310
TK-5310GK
TK-5310K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-33L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB330TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112778 |
| Korvaa | KNB-33L / KNB-41NC / KNB-54N |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 118.40 x 57.68 x 18.34mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |