KENWOOD TK-3130 akku 1100mAh / 3.96Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TK-3130
TK-3131
TK-3131
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-27
KNB-27N
KNB-27N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB270TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112723 |
| Korvaa | KNB-27N / KNB-27 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 3.96Wh |
| Mitat | 51.85 x 46.13 x 14.82 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |