KENWOOD TK-250, TK-250G, TK-255 Radiopuhelimen Akku
calcActive())">
KENWOOD TK-250, TK-250G, TK-255 Radiopuhelimen Akku
In stock
- SKU
- CS-KNB120TW
30,95 €
15,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelinten kanssa:
TK-250
TK-250G
TK-255
TK-250G
TK-255
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelinten alkuperäisakut:
KNB-11
KNB-11A
KNB-11N
KNB-11A
KNB-11N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-KNB120TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074984 |
| Mitat | 60.20 x 57.84 x 30.92mm |
| Korvaa | KNB-9A / KNB-11 / KNB-11A / KNB-11N / KNB-12 / KNB-12A / KNB-18A / KNB-19A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.64Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |