KENWOOD TK-180, TK-190, TK-280 akku 2100mAh/15.12Wh
calcActive())">
KENWOOD TK-180, TK-190, TK-280 akku 2100mAh/15.12Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB160TW
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TK-180
TK-190
TK-280
TK-290
TK-290 FuG 11b
TK-380
TK385
TK-385
TK-390
TK-410
TK-480
TK-481
TK-490
TK-5400
TK-190
TK-280
TK-290
TK-290 FuG 11b
TK-380
TK385
TK-385
TK-390
TK-410
TK-480
TK-481
TK-490
TK-5400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-16A
KNB-17A
KNB-17N
KNB-21N
KNB-52N
KNB-17A
KNB-17N
KNB-21N
KNB-52N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB160TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128074991 |
| Korvaa | KNB-16A / KNB-17A / KNB-17N / KNB-21N / KNB-52N |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 111.87 x 57.55 x 20.54mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |