KENWOOD TH-D7A, TH-D7E, TH-D7G akku 1100mAh / 7.92Wh
calcActive())">
KENWOOD TH-D7A, TH-D7E, TH-D7G akku 1100mAh / 7.92Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB390TW
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TH-D7A
TH-D7E
TH-D7G
TH-G71A
TH-G71AK
TH-G71E
TK-D7A
TH-D7E
TH-D7G
TH-G71A
TH-G71AK
TH-G71E
TK-D7A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
PB-39
PB-39H
PB-39H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB390TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112747 |
| Korvaa | PB-39 / PB-39H / PB-38 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 7.92Wh |
| Mitat | 112.36 x 58.00 x 26.40mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |