Kenwood radiopuhelimen TK-3200L-U15P / TK-3202L-U16P yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kenwood radiopuhelimen TK-3200L-U15P / TK-3202L-U16P yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB450TC
33,95 €
Kenwood radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TK-3200L-U15P
TK-3202L-U16P
TK-3200-U2P
TK-3200-U8P
TK-2200L
TK-3200L
TK-2200LP
TK-3200LP
TK-2300VP
TK-3300UP
TK-2302VK
TK-3302UK
TK-2206
TK-3206
TK-2207
TK-3207
TK-2200
TK-2200P
TK-2202
TK-2202E
TK-2206M
TK-2207G
TK-2212L
TK-2212M
TK-2302E
TK-2302T
TK-2306M
TK-2307M
TK-3200
TK-3200P
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207G
TK-3212L
TK-3212M
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3306M3
TK-3307M2
NX240
NX340
NX248
NX348
TK-3707
NX-1300
NX-1302AU
NX-240M
TK-3202L-U16P
TK-3200-U2P
TK-3200-U8P
TK-2200L
TK-3200L
TK-2200LP
TK-3200LP
TK-2300VP
TK-3300UP
TK-2302VK
TK-3302UK
TK-2206
TK-3206
TK-2207
TK-3207
TK-2200
TK-2200P
TK-2202
TK-2202E
TK-2206M
TK-2207G
TK-2212L
TK-2212M
TK-2302E
TK-2302T
TK-2306M
TK-2307M
TK-3200
TK-3200P
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207G
TK-3212L
TK-3212M
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3306M3
TK-3307M2
NX240
NX340
NX248
NX348
TK-3707
NX-1300
NX-1302AU
NX-240M
Korvattavat Kenwood radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-45
KNB-45L
KNB-45Li
KNB-45L
KNB-45Li
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB450TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202059 |
| Korvaa | KNB-45 / KNB-45L / KNB-45Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 115.00 x 54.00 x 17.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |