Kenwood radiopuhelimen TK-2180 / TK-3160 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Kenwood radiopuhelimen TK-2180 / TK-3160 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB331TW
34,95 €
Kenwood radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TK-2180
TK-3160
TK-3180
TK-3180K
TK-3185
TK-5210
TK-5310
TK-5310GK
TK-5310K
TK-3160
TK-3180
TK-3180K
TK-3185
TK-5210
TK-5310
TK-5310GK
TK-5310K
Korvattavat Kenwood radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-33L
KNB-41NC
KNB-54N
KNB-41NC
KNB-54N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB331TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217084 |
| Korvaa | KNB-33L / KNB-41NC / KNB-54N |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 118.00 x 57.60 x 22.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |