KENWOOD radiopuhelimen NX-5000 / NX-5200 yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
KENWOOD radiopuhelimen NX-5000 / NX-5200 yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB533TW
41,95 €
KENWOOD radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NX-5000
NX-5200
NX-5300
NX-5400
P25
TK-5230
TK-5330
TK-5430
VP5000
VP5230
VP5330
VP5430
VP6000
VP6230
VP6330
VP6430
NX-5200
NX-5300
NX-5400
P25
TK-5230
TK-5330
TK-5430
VP5000
VP5230
VP5330
VP5430
VP6000
VP6230
VP6330
VP6430
Korvattavat KENWOOD radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-L1
KNB-L2
KNB-L2M
KNB-L3
KNB-L3M
KNB-LS5
KNB-LS6
KNB-N4
KNB-N4M
KNB-L2
KNB-L2M
KNB-L3
KNB-L3M
KNB-LS5
KNB-LS6
KNB-N4
KNB-N4M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KENWOOD radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB533TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168317 |
| Korvaa | KNB-L1 / KNB-L2 / KNB-L3 / KNB-N4 / KNB-L2M / KNB-L3M / KNB-LS5 / KNB-LS6 / KNB-N4M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 116.70 x 58.20 x 26.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |