Kenwood radiopuhelimen NX-200 / NX-300 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Kenwood radiopuhelimen NX-200 / NX-300 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB472TW
34,95 €
Kenwood radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NX-200
NX-300
TK-3320
TK-5220
TK-5320
NX-300
TK-3320
TK-5220
TK-5320
Korvattavat Kenwood radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-47L
KNB-48L
KNB-50NC
KNB-47L
KNB-48L
KNB-50NC
KNB-48L
KNB-50NC
KNB-47L
KNB-48L
KNB-50NC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB472TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217077 |
| Korvaa | KNB-47L / KNB-48L / KNB-50NC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Mitat | 104.70 x 57.60 x 25.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |