KENWOOD ProTalk XLS 464-467, TK-3230, TK-3230BKP akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
KENWOOD ProTalk XLS 464-467, TK-3230, TK-3230BKP akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB460TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
KENWOOD:
ProTalk XLS 464-467TK-3230
TK-3230BKP
TK-3230K
TK-3230XLS
Motorola:
GP63GP68)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radiopuhelimien alkuperäisakut:
KENWOOD:
KNB-46LMotorola:
PMNN4000PMNN-4000
PMNN4001
PMNN-4001)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB460TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112761 |
| Korvaa | KNB-46L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 97.20 x 63.30 x 29.62 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |