KENWOOD NX240, NX248, NX340 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
KENWOOD NX240, NX248, NX340 akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB450TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
NX240
NX248
NX340
NX348
TK-2200
TK-2200L
TK-2200LP
TK-2200P
TK-2202
TK-2202E
TK-2206
TK-2206M
TK-2207
TK-2207G
TK-2212L
TK-2212M
TK-2300VP
TK-2302E
TK-2302T
TK-2302VK
TK-2306M
TK-2307M
TK-3200
TK-3200L
TK-3200LP
TK-3200L-U15P
TK-3200P
TK-3200-U2P
TK-3200-U8P
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3202L-U16P
TK-3206
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207
TK-3207G
TK-3212L
TK-3212M
TK-3300UP
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3302UK
TK-3306M3
TK-3307M2
TK-3707
NX248
NX340
NX348
TK-2200
TK-2200L
TK-2200LP
TK-2200P
TK-2202
TK-2202E
TK-2206
TK-2206M
TK-2207
TK-2207G
TK-2212L
TK-2212M
TK-2300VP
TK-2302E
TK-2302T
TK-2302VK
TK-2306M
TK-2307M
TK-3200
TK-3200L
TK-3200LP
TK-3200L-U15P
TK-3200P
TK-3200-U2P
TK-3200-U8P
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3202L-U16P
TK-3206
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207
TK-3207G
TK-3212L
TK-3212M
TK-3300UP
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3302UK
TK-3306M3
TK-3307M2
TK-3707
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-45
KNB-45L
KNB-45Li
KNB-45L
KNB-45Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB450TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077336 |
| Korvaa | KNB-45 / KNB-45L / KNB-45Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 115.00 x 54.00 x 17.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |