KENWOOD NX-210, NX-410, TK-5210 akku 2100mAh / 15.12Wh
calcActive())">
KENWOOD NX-210, NX-410, TK-5210 akku 2100mAh / 15.12Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB310TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
NX-210
NX-410
TK-5210
TK-5210G
TK-5310
TK-5310G
TK-5410
NX-410
TK-5210
TK-5210G
TK-5310
TK-5310G
TK-5410
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-31A
KNB-32A
KNB-32A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB310TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075011 |
| Korvaa | KNB-31A / KNB-32A / KNB-43L |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Mitat | 117.88 x 57.68 x 22.45mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |