ICOM radiopuhelimen IC-T7A / IC-T7H yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
ICOM radiopuhelimen IC-T7A / IC-T7H yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-SC150BL
18,95 €
ICOM radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-T7A
IC-T7H
IC-T22A
IC-T42A
IC-W31A
IC-W32A
IC-Z1A
IC-T7H
IC-T22A
IC-T42A
IC-W31A
IC-W32A
IC-Z1A
Korvattavat ICOM radiopuhelimen alkuperäisakut
BP120
BP150
BP180
BP250
BP150
BP180
BP250
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ICOM radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-SC150BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022855 |
| Korvaa | BBTY0356001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 50.51 x 38.80 x 28.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |