Icom radiopuhelimen IC-M91D / IC-M92D yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-M91D / IC-M92D yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM910TW
46,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-M91D
IC-M92D
IC-M92D
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-275
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM910TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215493 |
| Korvaa | BP-275 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 76.50 x 60.00 x 25.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |