Icom radiopuhelimen IC-M71 / IC-M72 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-M71 / IC-M72 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM710TW
34,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-M71
IC-M72
IC-M73
IC-M73 Euro
IC-M73 Plus
IC-M72
IC-M73
IC-M73 Euro
IC-M73 Plus
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-245
BP-245H
BP-245N
BP-245H
BP-245N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM710TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168331 |
| Korvaa | BP-245 / BP-245N / BP-245H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 77.52 x 55.00 x 21.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |