Icom radiopuhelimen IC-M37 / IC-M37E yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-M37 / IC-M37E yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM371TW
33,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-M37
IC-M37E
IC-M37E
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-296
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM371TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190134 |
| Korvaa | BP-296 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 57.60 x 36.20 x 12.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |