Icom radiopuhelimen IC-IC-M2A / IC-IC-M31 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-IC-M2A / IC-IC-M31 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-ICW320TW
30,95 €
26,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-IC-M2A
IC-IC-M31
IC-M21
IC-M32
IC-IC-M31
IC-M21
IC-M32
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-224
BP-224H
BP-224H
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICW320TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151036 |
| Korvaa | BP-224 / BP-224H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 122.10 x 58.42 x 19.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |