Icom radiopuhelimen IC-F52D / IC-F62D yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-F52D / IC-F62D yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-ICF622TW
42,95 €
35,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-F52D
IC-F62D
IC-M85
IC-F62D
IC-M85
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-294
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICF622TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171690 |
| Korvaa | BP-294 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 91.70 x 51.40 x 38.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |