Icom radiopuhelimen IC-F3400 / IC-F3400D yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-F3400 / IC-F3400D yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-ICF340TW
40,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-F3400
IC-F3400D
IC-F3400DP
IC-F3400DPS
IC-F3400DPT
IC-F3400DS
IC-F3400DT
IC-F4400
IC-F4400D
IC-F4400DP
IC-F4400DPS
IC-F4400DPT
IC-F4400DS
IC-F4400DT
IC-F7010
IC-F7010S
IC-F7010T
IC-F7020
IC-F7020S
IC-F7020T
IC-F3400D
IC-F3400DP
IC-F3400DPS
IC-F3400DPT
IC-F3400DS
IC-F3400DT
IC-F4400
IC-F4400D
IC-F4400DP
IC-F4400DPS
IC-F4400DPT
IC-F4400DS
IC-F4400DT
IC-F7010
IC-F7010S
IC-F7010T
IC-F7020
IC-F7020S
IC-F7020T
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-283
BP-284
BP-284
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICF340TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171706 |
| Korvaa | BP-283 / BP-284 / BP-303 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 14.06Wh |
| Mitat | 121.70 x 51.40 x 30.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |