Icom radiopuhelimen IC-E85 / IC-F50 yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-E85 / IC-F50 yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM227TC
37,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-E85
IC-F50
IC-F50V
IC-F51
IC-F51V
IC-F60
IC-F60V
IC-F61
IC-F61M
IC-F61V
IC-F88
IC-M87
IC-M88
IC-U80E
IC-V80
IC-V80E
IC-V85
IC-V85E
IC-F50
IC-F50V
IC-F51
IC-F51V
IC-F60
IC-F60V
IC-F61
IC-F61M
IC-F61V
IC-F88
IC-M87
IC-M88
IC-U80E
IC-V80
IC-V80E
IC-V85
IC-V85E
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BJ-193
BJ-265
BP-227
BP-227Li
BP-227UL
BP-274
BP-220
BJ-265
BP-227
BP-227Li
BP-227UL
BP-274
BP-220
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM227TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218258 |
| Korvaa | BJ-193 / BJ-265 / BP-227 / BP-227Li / BP-227UL / BP-274 / BP-220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 95.60 x 55.60 x 37.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |