Icom radiopuhelimen IC-E80D / IC-80AD yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-E80D / IC-80AD yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM217TW
32,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-E80D
IC-80AD
IC-91A
IC-91AD
IC-E90
IC-E91
IC-T90
IC-T90A
IC-T90E
IC-T91
ID-91
IC-80AD
IC-91A
IC-91AD
IC-E90
IC-E91
IC-T90
IC-T90A
IC-T90E
IC-T91
ID-91
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-217
BP-217Li
BP-217Li
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM217TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182474 |
| Korvaa | BP-217 / BP-217Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 14.06Wh |
| Mitat | 57.60 x 48.30 x 21.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |