Icom radiopuhelimen IC-A25 / IC-A25CE yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-A25 / IC-A25CE yhteensopiva akku 2350mAh
In stock
- SKU
- CS-ICA250TW
70,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-A25
IC-A25CE
IC-A25N
IC-A25NE
IC-A25CE
IC-A25N
IC-A25NE
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-288
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICA250TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176527 |
| Korvaa | BP-288 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 17.39Wh |
| Mitat | 141.45 x 58.00 x 30.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |