Icom radiopuhelimen IC-A14 / IC-F14 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-A14 / IC-F14 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM233TC
28,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-A14
IC-F14
IC-F14S
IC-F24
IC-F3021
IC-F3021T
IC-F4021T
IC-F3011
IC-F4011
IC-F33GT
IC-F43GT
IC-F3061T
IC-F4061T
IC-F4161T
IC-F33GS
IC-F43GS
IC-F34GS
IC-F44GT
IC-F44GS
IC-F24S
IC-F15
IC-F15S
IC-F25
IC-F25S
IC-F43T
IC-F33GS 56
IC-F3011 41 RC
IC-F4011 41 RC
IC-F4011 42 RC
IC-F3021S
IC-F4021
IC-F4021S
IC-F3161
IC-F3161D
IC-F3161DT
IC-F3161DS
IC-F3161T
IC-F3161S
IC-F3161DT 66 RR
IC-F4161
IC-F4161D
IC-F43GS 82
IC-F43TR 51
IC-F43TR 52
IC-F3163T
IC-F3163S
IC-F4161DT
IC-F4161DS
IC-F4161S
IC-F4163T
IC-F4163S
IC-F43GS 91
IC-F43GT 32
IC-F3023T
IC-F3023S
IC-F4023T
IC-F4023S
IC-A14S
IC-F16
IC-F16S
IC-F25SR
IC-F26
IC-F26S
IC-F33
IC-F33G
IC-F34
IC-F34G
IC-F43
IC-F43G
IC-F43TR
IC-F44
IC-F44G
IC-F3061
IC-F3061S
IC-F3062
IC-F3062T
IC-F3062S
IC-F3162
IC-4011
IC-F4029SDR
IC-F4061
IC-F4061S
IC-F4062
IC-F4062T
IC-F4062S
IC-F4162
IC-F3261D
IC-F3230D
IC-F3360D
IC-F4230D
IC-F4261D
IC-F4360D
IC-F3031S
IC-F3032S
IC-F3033S
IC-F3036S
IC-F3261DS
IC-F3261DT
IC-F3263DS
IC-F3263DT
IC-F4031S
IC-F4032S
IC-F4033S
IC-F4036S
IC-F4261DS
IC-F4261DT
IC-F4263DS
IC-F4263DT
IC-F3230DT
IC-F3230DS
IC-F4230DT
IC-F4230DS
IC-F14
IC-F14S
IC-F24
IC-F3021
IC-F3021T
IC-F4021T
IC-F3011
IC-F4011
IC-F33GT
IC-F43GT
IC-F3061T
IC-F4061T
IC-F4161T
IC-F33GS
IC-F43GS
IC-F34GS
IC-F44GT
IC-F44GS
IC-F24S
IC-F15
IC-F15S
IC-F25
IC-F25S
IC-F43T
IC-F33GS 56
IC-F3011 41 RC
IC-F4011 41 RC
IC-F4011 42 RC
IC-F3021S
IC-F4021
IC-F4021S
IC-F3161
IC-F3161D
IC-F3161DT
IC-F3161DS
IC-F3161T
IC-F3161S
IC-F3161DT 66 RR
IC-F4161
IC-F4161D
IC-F43GS 82
IC-F43TR 51
IC-F43TR 52
IC-F3163T
IC-F3163S
IC-F4161DT
IC-F4161DS
IC-F4161S
IC-F4163T
IC-F4163S
IC-F43GS 91
IC-F43GT 32
IC-F3023T
IC-F3023S
IC-F4023T
IC-F4023S
IC-A14S
IC-F16
IC-F16S
IC-F25SR
IC-F26
IC-F26S
IC-F33
IC-F33G
IC-F34
IC-F34G
IC-F43
IC-F43G
IC-F43TR
IC-F44
IC-F44G
IC-F3061
IC-F3061S
IC-F3062
IC-F3062T
IC-F3062S
IC-F3162
IC-4011
IC-F4029SDR
IC-F4061
IC-F4061S
IC-F4062
IC-F4062T
IC-F4062S
IC-F4162
IC-F3261D
IC-F3230D
IC-F3360D
IC-F4230D
IC-F4261D
IC-F4360D
IC-F3031S
IC-F3032S
IC-F3033S
IC-F3036S
IC-F3261DS
IC-F3261DT
IC-F3263DS
IC-F3263DT
IC-F4031S
IC-F4032S
IC-F4033S
IC-F4036S
IC-F4261DS
IC-F4261DT
IC-F4263DS
IC-F4263DT
IC-F3230DT
IC-F3230DS
IC-F4230DT
IC-F4230DS
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-232
BP-232N
BP-232H
BP-230
BP-230N
BP-231
BP-231N
BJ-2000
BP-232WP
BJ-2000
BP-230
BP-230N
BP-231
BP-231N
BP-232
BP-232H
BP-232N
BP-232WP
BP-232N
BP-232H
BP-230
BP-230N
BP-231
BP-231N
BJ-2000
BP-232WP
BJ-2000
BP-230
BP-230N
BP-231
BP-231N
BP-232
BP-232H
BP-232N
BP-232WP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM233TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202134 |
| Korvaa | BP-232 / BP-232N / BP-232H / BP-230 / BP-230N / BP-231 / BP-231N / BJ-2000 / BP-232WP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 92.00 x 57.00 x 22.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |