Icom radiopuhelimen IC-92 / IC-92AD yhteensopiva akku 1950mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-92 / IC-92AD yhteensopiva akku 1950mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM256TW
32,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-92
IC-92AD
IC-E92D
IC-92AD
IC-E92D
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-256
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM256TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182467 |
| Korvaa | BP-256 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 14.43Wh |
| Mitat | 62.60 x 50.20 x 21.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |