Icom radiopuhelimen IC-705 / ID-31E yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen IC-705 / ID-31E yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM705TW
53,95 €
43,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
IC-705
ID-31E
ID-51E
ID-52E
IP-100H
IP-501H
IP-503H
ID-31E
ID-51E
ID-52E
IP-100H
IP-501H
IP-503H
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-307
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM705TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168294 |
| Korvaa | BP-307 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 94.00 x 57.80 x 35.56mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |