Icom radiopuhelimen F1000 / F1000D yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
Icom radiopuhelimen F1000 / F1000D yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-ICM880TC
34,95 €
Icom radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
F1000
F1000D
F1000S
F1000T
F2000
F2000D
F2000S
F2000T
FT-2000
IC-A16
IC-A16E
IC-F1000
IC-F1000D
IC-F1000S
IC-F1000T
IC-F2000
IC-F2000D
IC-F2000S
IC-F2000T
IC-F29DR
IC-F29DR2
IC-F29SDR
IC-F29SR
IC-F29SR2
IC-G88
IC-V88
F1000D
F1000S
F1000T
F2000
F2000D
F2000S
F2000T
FT-2000
IC-A16
IC-A16E
IC-F1000
IC-F1000D
IC-F1000S
IC-F1000T
IC-F2000
IC-F2000D
IC-F2000S
IC-F2000T
IC-F29DR
IC-F29DR2
IC-F29SDR
IC-F29SR
IC-F29SR2
IC-G88
IC-V88
Korvattavat Icom radiopuhelimen alkuperäisakut
BP-279
BP-280
BP-280LI
BP-280
BP-280LI
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Icom radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-ICM880TC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219880 |
| Korvaa | BC1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 112.10 x 52.00 x 32.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |