Icom IC-F70, IC-F70D, IC-F70DS akku 2500mAh / 18.50Wh
calcActive())">
Icom IC-F70, IC-F70D, IC-F70DS akku 2500mAh / 18.50Wh
In stock
- SKU
- CS-ICM800TW
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
IC-F70
IC-F70D
IC-F70DS
IC-F70DST
IC-F70S
IC-F70T
IC-F80
IC-F80DS
IC-F80DT
IC-F80T
IC-F9011
IC-F70D
IC-F70DS
IC-F70DST
IC-F70S
IC-F70T
IC-F80
IC-F80DS
IC-F80DT
IC-F80T
IC-F9011
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Icom radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP235
BP-235
BP236
BP-236
BP-253
BP254
BP-254
BP-235
BP236
BP-236
BP-253
BP254
BP-254
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ICM800TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096733 |
| Korvaa | BP236 / BP235 / BP254 / BP-236 / BP-235 / BP-254 / BP-253 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 121.85 x 62.00 x 17.11mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |