Icom IC-E85, IC-F50, IC-F50V akku 1800mAh / 12.96Wh
calcActive())">
Icom IC-E85, IC-F50, IC-F50V akku 1800mAh / 12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-ICM227TW
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
IC-E85
IC-F50
IC-F50V
IC-F51
IC-F51V
IC-F60
IC-F60V
IC-F61
IC-F61M
IC-F61V
IC-F88
IC-M87
IC-M88
IC-U80E
IC-V80
IC-V80E
IC-V85
IC-V85E
IC-F50
IC-F50V
IC-F51
IC-F51V
IC-F60
IC-F60V
IC-F61
IC-F61M
IC-F61V
IC-F88
IC-M87
IC-M88
IC-U80E
IC-V80
IC-V80E
IC-V85
IC-V85E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Icom radiopuhelimien alkuperäisakut:
BJ-193
BJ-265
BP-227
BP-227Li
BP-227UL
BJ-265
BP-227
BP-227Li
BP-227UL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ICM227TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076599 |
| Korvaa | BJ-193 / BJ-265 / BP-227 / BP-227Li / BP-227UL / BP-274 / BP-220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 95.10 x 59.12 x 31.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |