Icom IC-3FX, IC-40S, IC-A24 akku 1800mAh / 17.28Wh
calcActive())">
Icom IC-3FX, IC-40S, IC-A24 akku 1800mAh / 17.28Wh
In stock
- SKU
- CS-ICM195TW
50,95 €
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
IC-3FX
IC-40S
IC-A24
IC-A24E
IC-A4
IC-A4C
IC-A4E
IC-A6
IC-A6E
IC-F11
IC-F11BR
IC-F11S
IC-F12
IC-F12S
IC-F21
IC-F21BR
IC-F21GM
IC-F21S
IC-F22
IC-F22S
IC-F22SR
IC-F3
IC-F30GS
IC-F30GT
IC-F31GS
IC-F31GT
IC-F3GS
IC-F3GT
IC-F3S
IC-F4
IC-F40GS
IC-F40GT
IC-F41GS
IC-F41GT
IC-F4GS
IC-F4GT
IC-F4N
IC-F4S
IC-F4SW
IC-F4TR
IC-T2A
IC-T2E
IC-T2H
IC-T3H
IC-U82
IC-V8
IC-V82
IC-40S
IC-A24
IC-A24E
IC-A4
IC-A4C
IC-A4E
IC-A6
IC-A6E
IC-F11
IC-F11BR
IC-F11S
IC-F12
IC-F12S
IC-F21
IC-F21BR
IC-F21GM
IC-F21S
IC-F22
IC-F22S
IC-F22SR
IC-F3
IC-F30GS
IC-F30GT
IC-F31GS
IC-F31GT
IC-F3GS
IC-F3GT
IC-F3S
IC-F4
IC-F40GS
IC-F40GT
IC-F41GS
IC-F41GT
IC-F4GS
IC-F4GT
IC-F4N
IC-F4S
IC-F4SW
IC-F4TR
IC-T2A
IC-T2E
IC-T2H
IC-T3H
IC-U82
IC-V8
IC-V82
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Icom radiopuhelimien alkuperäisakut:
BP-195
BP-196
BP-196H
BP-196R
BP-196
BP-196H
BP-196R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ICM195TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077343 |
| Korvaa | BP-195 / BP-196 / BP-196H / BP-196R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 136.00 x 58.00 x 17.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |