Icom IC-24AT, IC-24ET, IC-25RA akku 600mAh / 4.32Wh
calcActive())">
Icom IC-24AT, IC-24ET, IC-25RA akku 600mAh / 4.32Wh
In stock
- SKU
- CS-ICM820TW
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
IC-24AT
IC-24ET
IC-25RA
IC-2SA
IC-2SAT
IC-2SE
IC-2SET
IC-3SAT
IC-45A
IC-45SE
IC-4SA
IC-4SE
IC-CM8
IC-CM89
IC-M7
IC-R1
IC-W2A
IC-24ET
IC-25RA
IC-2SA
IC-2SAT
IC-2SE
IC-2SET
IC-3SAT
IC-45A
IC-45SE
IC-4SA
IC-4SE
IC-CM8
IC-CM89
IC-M7
IC-R1
IC-W2A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Icom radiopuhelimien alkuperäisakut:
94506577
BP-82
BP-83
BP-84
BP-85
BP-82
BP-83
BP-84
BP-85
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ICM820TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059196 |
| Korvaa | BP-82 / BP-83 / BP-84 / BP-85 / 94506577 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 42.50 x 28.60 x 29.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |